ZESPÓŁ
PROFESJONALISTÓW
MARCIN RADOMSKI - wspólnik

Radca prawny zarządzający Kancelarią. Specjalista w dziedzinie prawa gospodarczego,  wekslowego oraz strategii spadkowych w biznesie (sukcesji). Doświadczony negocjator. Prowadzi szkolenia z zakresu strategii spadkowych w biznesie, przekształcania firm, prawa wekslowego i zabezpieczania wierzytelności. Na zlecenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu szkolił aplikantów radcowskich z zakresu prawa wekslowego, bankowego oraz zastawów rejestrowych. Wykładał w Wyższej Szkole Bankowej, Wyższej Szkole Gospodarki oraz Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. Publikował na prawnych stronach Rzeczpospolitej oraz periodykach takich jak Monitor Prawniczy i Prawo Bankowe.
Zapalony miłośnik roweru.

Magdalena Wiśniewska - wspólnik

Radca prawny specjalizująca się w windykacji wierzytelności, obsłudze wspólnot mieszkaniowych i sporach budowlanych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współpracuje z Kancelarią nieprzerwanie od 2003r.

Justyna Lisińska - wspólnik

Radca prawny specjalizująca się w sporach sądowych, strategiach spadkowych w biznesie (sukcesji) oraz prawie korporacyjnym. Bardzo lubi prowadzić przed sądem duże sprawy budowlane. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jako jedna z dwóch osób osiągnęła najlepszy wynik na egzaminie zawodowym na swoim roku. Współpracuje z Kancelarią nieprzerwanie od 2007r.
Wolny czas spędza na swojej działce ROD hodując warzywa i doglądając drzewek owocowych.

Agnieszka Radomska - sekretariat

Absolwentka Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała, między innymi, w biurze handlu zagranicznego i logistyce TZMO S.A.